KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tuschteckningar 13038371
nr 1303 8371
Torsten Ridell
(f. 1946), Sverige
Tuschteckningar, Tillskrivna. Ej signerade, oramade lösa blad. Bladets mått: 64x50 cm
Torsten Ridell, svensk bildkonstnär född 1946.
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 27 januari 2020
kl 20:33:58
23/1 12:07:29